Prípravár náradia - práca vo významnej spoločnosti s výškou mzdy 900€/mes!

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sučany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,77 EUR/hod.mzda od 5,77 vyššiu nástupnú mzdu je možné dohodnúť ak skúsenosti a prax kandidáta je na vyššej úrovni ako vyžadujeme v pracovnej ponuke + variabilná zložka, príplatok za poobednú zmenu + ďalšie zákonné príplatky
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v rastúcom aktívnom tíme v nadnárodnej spoločnosti so zameraním na rozvoj ľudského potenciálu a širokým programom benefitov.

Náš zamestnanec bude zodpovedať za:
• Starostlivosť o prípravky pre bezproblémový chod výroby,
• Riešenie aktuálnych vzniknutých problémov vo výrobe,
• Príprava náradia a meradiel
• Kontrola platnosti kalibrácie meradiel
• Zabezpečovanie kalibrácie nových meradiel a zaraďovanie do používania.
• Čistenie a kontrola použitého náradia a meradiel, a ich správne uloženie,
• Zabezpečovanie opráv poškodeného a náhrad znehodnoteného náradia a meradiel.
• Evidencia vyradeného náradia a meradiel
• Spolupráca s TPV pri aktualizácii zoznamov náradia.
• Sledovanie zásob a objednávanie čistiacich médií.

Výhody, ktoré ponúkame zamestnancom:
- príspevok na dopravu
- príspevok do DDS
- príspevok na šport a rekreáciu
- 3 dni plateného voľna navyše
- rozpúšťanie sociálneho fondu 2x ročne, narodeninový darček a i.,)

Informácie o výberovom konaní:
-práca v trojzmennej prevádzke
-záujemcovia môžu svoje žiadosti spolu s profesijným životopisom v slovenskom jazyku zasielať e-mailom, alebo poštou.
-nezabudnite uviesť vaše telefónne číslo.
-na pohovor budú pozvaní len kandidáti, ktorí spĺňajú kritériá spoločnosti.

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: pdovina@maxins.sk, volajte na tč. +421908400688 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

- SŠ/SOU vzdelanie strojárskeho zamerania
- skúsenosť práce v strojárskej výrobe výhodou
- výhodou skúsenosť s obsluhou sústruhu a brúsky
- manuálna zručnosť, precíznosť
- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť
- ovládanie MS Excel, Word, Outlook

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Adresa spoločnosti

Maxin's People, s. r. o.
Bajkalská 22
821 09 Bratislava