Pridať inzerát

Nákupca

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nižná, Nižná, Tvrdošín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiaca viac, podľa skúseností a zručností kandidáta
  • Termín nástupu: nástup možný ihneď aj dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie vstupného a režijného materiálu
- objednávanie náhradných dielov a súčiastok pre výrobné stroje, formy a príslušenstvá
- spracovanie a správa rámcových zmlúv
- správa a riadenie objednávok, termínov dodania
- predkladanie plánu platenia predfaktúr konateľovi spoločnosti
- spolupráca s plánovaním výroby a predajcom
- výber dodávateľov, komunikácia s dodávateľmi, zaslanie objednávok mailom

- TPP: nástupný plat od 800 eur/mesačne
- stabilný plat s dlhodobým zamestnaním
- možnosť kariérneho rastu
- príjemné pracovné prostredie
- skvelý tím kolegov

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: zhucikova@maxins.sk, volajte na tč. +421918773092 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba plastového sortimentu metódou vstrekovania: klávesnice, terminály, priemyselné formy a diely.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Vzdelanie: vysokoškolské, ekonomického zamerania
- Požadované znalosti a zručnosti: PC znalosti, MS Office, ERP, anglický al. nemecký jazyk slovom aj písmom
- Oprávnenia: VP skupiny B
- Požadovaná prax: 2 roky v odbore

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Adresa spoločnosti

Maxin's People, s. r. o.
Bajkalská 22
821 09 Bratislava