1300 eur/mes - nastavovanie strojov v stabilnej spoločnosti. Nástup možný ihneď

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žarnovica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 855 - 1 300 EUR/mesiac- závislosti od pracovných skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ihneď - nástup možný už tento týždeň

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovné posily do výrobnej spoločnosti v Žarnovici. Ponúkame stabilné a dlhodobé zamestnanie!

Náplň práce nastavovača je nasledovná:
- nastavovanie CNC 3-5 osích CNC fréz
- programovanie strojov pomocou programovacích jazykov SIEMENS - SINUMERIC
- kontrolné merania vyrobených opracovaných dielcov
- práca s technickou dokumentáciou
- zápisy do kontrolných hárkov
- zabezpečenie plynulého chodu výroby
- zabezpečenie poriadku okolo svojho pracoviska

Aké výhody ťa čakajú?
- PRIEMERNÁ MESAČNÁ MZDA: 900€ v ČISTOM
- príplatky za rizikové prostredie
- všetky príplatky podľa ZP
- príspevok na dopravu až do výšky 100 € mesačne
- pekné ubytovanie zdarma (ak pochádzaš so vzdialenejšieho regiónu)
- bezplatná autobusová linka Žiar nad Hronom – Žarnovica a späť
- 13. a 14 plat (vyplácaný pravidelne)
- príspevok na Doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 3% z hrubej mzdy
- mesačné prémie do výšky 10% z HZM už po odpracovanom prvom mesiaci
- odmena za odporučenie známeho
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: zkubicova@maxins.sk, volajte na tč. +421908400465 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť Neuman PWG s.r.o. je členom skupiny Neuman Aluminium Group v oblasti strojového obrábania hliníkových profilov pre prémiový automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

- skúsenosti s danou pozíciou sú veľkou výhodou
- manuálna zručnosť
- technické myslenie

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Adresa spoločnosti

Maxin's People, s. r. o.
Bajkalská 22
821 09 Bratislava