Ponúkame 9 EUR/hod pre vodičov CXT s platným preukazom - nástup možný ihneď

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9 EUR/hod.
  • Termín nástupu: nástup možný ihneď aj dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vodičov CXT s platným preukazom na VZV.

Náplň práce vyzerá nasledovne:
- zásobovanie liniek na CXT ťahači
- príprava dielov na jednu súpravu spôsobom priameho nakladania
- identifikácia dielov prepočítaním s príslušného protokolu skladu
- nakladanie dielov do vozíka
- čistenie vozíkov od neporiadku pred naložením dielov do vozíka
- práca podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov
- práca v 3-zmennej prevádzke

Benefity:
- 9 eur za každú odrobenú hodinu (1450 eur/mes)
- možnosť ubytovania
- možnosť dohodnúť sa - práca na 2 alebo 3 zmeny
- výborná firemná atmosféra
- komplexná starostlivosť koordinátora

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: dchocholackova@maxins.sk, volajte na tč. +421907797341 alebo na bezplatnú infolinku 0800 500 606. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Rodinná firma, ktorá sa počas svojej 75-ročnej histórie rozvinula zo špedície prepravujúcej nábytok na vedúcu globálnu logistickú spoločnosť pre automobilový priemysel, v rámci ktorej zamestnanci stoja v popredí. Spoločne s viac ako 18.000 zamestnancami v 50 pobočkách po celom svete, sa snaží prispieť k úspechu zákazníkov prostredníctvom vývoja a implementácie na mieru šitých logistických riešení v oblasti skladovej a baliacej logistiky, montáže modulov a "Just In Time" logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- veľkou výhodou je preukaz VZV a základné skúsenosti
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- ochota pracovať na zmeny

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Adresa spoločnosti

Maxin's People, s. r. o.
Bajkalská 22
821 09 Bratislava