Pridať inzerát

Picker/VZV . Zabezpečená doprava v Bratislave zdarma

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 853 - 1 250 EUR/mesiac+ náborový príspevok vo výške 500 eur
  • Termín nástupu: možnosť nástupu ihneď, prípadne dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj materiálu
- vykládka a nakládka paliet
- vedenie VZV
- zaskladňovanie/vyskladňovanie paliet (dielov)
- pikovanie káblov a dielov na sekvenčných pracoviskách
- triedenie jednotlivých dielov
- práca na 3 zmeny (8 hodinové)

- doprava v rámci Bratislavy (Stará Vajnorská, Ivanska cesta, Polus, Hlavná stanica, Patrónka, Lamač, Opletalova) ZDARMA
- doprava zabezpečené Kúty, Sološnica
- ubytovanie zabezpečujeme ZDARMA
- základná mzda: 853 eur/mes (navýšenie po 6 mesiacoch)
- výkonnostná prémia (odmena za kvalitu) - 60 eur
- dochádzková prémia - 80 eur
- príplatok za ovládanie viacerých pozícií - 130 eur
- aktívne používanie VZV - 50 eur
- náborový príspevok 500 eur
(100 eur po 20 odpracovaných dňoch, 100 eur po 40 odpracovaných dňoch, 100 eur po 60 opracovaných dňoch a 200 eur po 100 odpracovaných dňoch)
- všetky zákonom stanovené príplatky
- možnosť nadčasov

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: lochabova@maxins.sk, volajte na tč. +421917874079. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov, s 24% podielom na svetovom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz na VZV (možnosť obnovenia)
- manuálna zručnosť
- flexibilita
- schopnosť pracovať v tíme
- odolnosť voči stresu

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Adresa spoločnosti

Maxin's People, s. r. o.
Bajkalská 22
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Lívia Ochabová
Tel.: +421917874079
E-mail: poslať životopis