Pridať inzerát

Hľadáš prácu na dohodu? Hodinovka 5 eur! (operátor/ka)

Maxin's People, s. r. o

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5€/hod.
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojov a zariadení v strojárenskej výrobnej firme
(vkladanie, vykladanie, manipulácia, sledovanie ukazovateľov, dopĺňanie zásobníkov, kontrola kvality a pod.)
- jednoduchá vizuálna kontrola kvality spojená s výrobou dielov v automobilovom priemysle
- práca vo výrobnom podniku japonského špecialistu na vývoj a výrobu brzdových komponentov
- práca na 3 pracovné zmeny
- práca vhodná pre mužov a ženy

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

5€/hod.

- nadštandardné príplatky za nadčasy
- dochádzkový BONUS 25€
- príplatky za nočnú zmenu
- možnosť výberu pracovného pomeru DOVP alebo živnosť
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu
- komplexná starostlivosť koordinátorom

Ak Vás ponuka zaujala, svoje životopisy posielajte na e-mailovú adresu: dchocholackova@maxins.sk, volajte na tč. +421907797341 alebo tbertova@maxins.sk, volajte na tč. +421907671223. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a kontrolou segmentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- skúsenosti s obdobnou prácou výhodou, nie podmienkou
- práca vhodná aj pre absolventov

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami. Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o. Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov.

„Cesta k úspechu vedie cez obrovské a odhodlané činy.“ Tonny Robbins

Adresa spoločnosti

Maxin's People, s. r. o.
Bajkalská 22
821 09 Bratislava