Pridať inzerát

HR manager / HR specialist

MAXIMA POINT, s.r.o. - personálne poradenstvo

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1.4.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

A. Personalistika:
- poskytovanie komplexnej personálnej podpory zamestnancom a manažérom spoločnosti, zabezpečenie súladu s politikou spoločnosti a platnými právnymi predpismi
- príprava podkladom pro spracovanie miezd
správa a podpora systému pravidelného hodnotenia zamestnancov
- podpora a návrh existujúcich, či nových schém benefitov
vedenie prieskumu zamestnaneckej spokojnosti
zodpovednosť za nábor nových zamestnancov (kvalita procesu)
-spolupráca na finančnom pláne
-spolupráca s nadriadenou zložkou v oblasti projektov a školení
-vedenie agendy certifikácie zamestnancov v súlade s reguláciou a právnymi predpismi
-e-learning – zodpovednosť za aktuálnosť nastavení, zabezpečenie nových kurzov
B. Administratívna podpora partnerov (dealerov)
- vedenie agendy certifikácie a vzdelávania zamestnancov partnerov s súlade s reguláciou a právnymi predpismi
- e-learning – zodpovednosť za aktuálnosť nastavení,
- zabezpečenie nových kurzov
C. Administratívna podpora vedenia spoločnosti
- asistovanie vedeniu spoločnosti s ad-hoc projektami podľa potreby,
- koordinácia a riešenie problémov súvisiacich s prevádzkou kancelárií/budovy
- výber (cena, termín, kvalita atď.) a zabezpečenie dodávky kancelárskeho nábytku

- stabilné zamestnanie (pracovná zmluva na dobu neurčitú)
- zaujímavú prácu s dlhodobou perspektívou s možnosťou vlastnej kreativity
- týždeň dovolenky nad rámec zákona/5 sick days
- schému príspevkov na voľnočasové aktivity
- firemné vozidlo
- kurzy angličtiny

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu o tuto pozíciu nám prosím zašlite:
• profesný životopis v SLOVENSKOM jazyku
• do predmetu správy uvádzajte názov PRACOVNEJ POZÍCIE, na ktorú reagujete.

• • • Vaše žiadosti zasielajte prosím priamo na náš e-mail: alexandra.pilo@maximapoint.sk

• Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti finančníctva (leasing a poisťovníctvo).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• SŠ/VŠ vzdelanie (personálneho alebo humanitného smeru) - výhodou
• min. prax v oblasti na HR oddelení ako samostatný personalista minimálne 4 roky a viac
• znalosť personálnej problematiky a aktívna znalosť Zákonníka práce je podmienkou
• flexibilita, kreativita, samostatnosť, rozvinutá empatia
• výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• asertívna a rozhodná osoba
• ochota a chuť realizovať zmeny v oblasti personálneho riadenia v spoločnosti
• skúsenosti so spracovávaním personálnej agendy
• znalosť prace s MS Office
• aktívna znalosť AJ je podmienkou B2

MAXIMA Point - personálne poradenstvo. Od roku 2002 pre našich klientov poskytujeme personálne poradenstvo pri vyhľadávaní a výbere pracovníkov pre pozície stredného a vyššieho managementu.
Vďaka viac ako 19 ročným skúsenostiam sa výborne orientujeme na pracovnom trhu a neustále sledujeme zmeny a nové trendy na trhu práce. Sme schopní rýchlo reagovať na nové požiadavky klientov ale aj uchádzačov.

Našou snahou je ponúknuť čo najlepšie pracovné príležitosti kandidátom a zabezpečiť skutočne profesionálne služby našim klientom.

Bližšie informácie o spoločnosti na: www.maximapoint.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov