Regionálny manažér pre východoslovenský región. Na TPP – plný úväzok

max.business s.r.o.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacgarantovaný plat 1.400 EUR + variabilná mesačná zložka do 600€ + preplácané cestovné vo výške 0,34€/1 km + príspevok na stravu
  • Termín nástupu: 1.1.2023
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AKÁ PRÁCA NA VÁS ČAKÁ?
• Starať sa o bezproblémovú prevádzku zvereného regiónu v rámci našich predajných miest, ktoré Vám zveríme a fungovanie predajného tímu, ktorý je potrebné riadiť, aktívne rozvíjať a motivovať
• Sledovať a vyhodnocovať, ako si vedie tvoj tím, a zároveň prichádzať s nápadmi a realizovať rozhodnutia s cieľom maximalizovať výsledok, pretože sa chceme stále zlepšovať.
• Vykonávať kontrolné návštevy predajných miest, či všetko prebieha tak, ako má
• Spracovať a implementovať požiadavky klienta
• A samozrejme práca s internou aplikáciou, reporting, bez toho by to vlastne ani nešlo

ČO VÁM ZA TO PONÚKAME?
• prácu na TPP a skúsenosti stabilnej spoločnosti (na trhu sme 24 rokov)
• Váš príjem je vo Vašich rukách – máte možnosť si ho ovplyvniť cez mesačné pravidelné bonusy, ktoré sú do 600 € podľa výsledkov Vášich výsledkov
• 4-5 týždňov platenej dovolenky
• príspevok na stravu 2,64 eur/deň
• vzdelávací systém v oblasti predaja a riadenia ľudí

Vopred veľmi pekne ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované predpoklady a schopnosti pre túto prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

BEZ ČOHO SA NEZAOBÍDETE A MY VEĽMI UVÍTAME?
• Mali by ste mať už nejaké SKÚSENOSTI s vedením tímu v oblasti starostlivosti o zákazníkov a pokiaľ to bude priamo v retaile, je to veľké plus! :)
• MOTIVÁCIA – správny líder vie ako motivovať nielen seba, ale hlavne ostatných členov tímu
• KOMUNIKATÍVNOSŤ - odovzdanie tých správnych informácií správnym spôsobom je základ!
• PROFESIONALITA – alebo zodpovednosť za to, že úlohy, ktoré zveríme Vám a Vášmu tímu, budú splnené najlepším možným spôsobom
• Slovenčina je nevyhnutnosťou! A niekedy využijete aj ANGLIČTINU – pokiaľ ju viete, máte výhodu
• Vodičský preukaz a možnosť využívať vlastné VOZIDLO - ale nebojte, každý kilometer Vám bude preplatený 0,34 €/1 km.

Spoločnosť max.business, s.r.o. je česko - slovenská BTL agentúra so silnym know-how v oblasti predaja a s 24-ročnou históriou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov