Pridať inzerát

Odborný predajca elektroniky - Nitra - Sales Expert

max.business s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: NAY, Chrenovská, Nitra-Chrenová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 960 - 2 300 EUR/mesiacMaximálny zárobok nie je obmedzený. Extra bonusy a odmeny za predaj vybraných produktov a splnených predajných cieľov - priemerná mzda 1500€
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame nadštandardne ohodnotenú a fyzicky nenáročnú prácu na pozícií predajcu elektroniky v Nitre pre renomovanú značku z oblasti elektroniky.
Ide o dlhodobý a stabilný projekt, preto hľadáme človeka, ktorý sa stane súčasťou tímu na dlhšie obdobie - nejde o sezónnu prácu.

Náplň práce:
- oslovovanie zákazníkov na konkrétnej predajni NAY Nitra
- prezentácia produktov
- predaj produktov
- budovanie vzťahov na predajni, goodwill

Mzdové podmienky:
- od 6,2 €/hod + motivačné bonusy.
Teda fixná čiastka za odpracované hodiny a 2 variabilné zložky, ktoré sa odvíjajú od množstva predaných produktov a samotného predaja vybraných bonusovaných produktov (nemá žiaden limit).
Predajné ciele sú nastavené motivačne. Čím väčší predaj, tým väčšia odmena.

Pre koho je práca určená?
- je vhodná pre vysokoškolákov, no v tíme máme prevažnú väčšinu ľudí, ktorí ju majú ako hlavný pracovný JOB.
Pracuje sa pravidelne STREDA až NEDELA 8 hodín/deň, kedy je predpoklad, že predajňu navštívi najviac zákazníkov.

Požadujeme:
- komunikatívnosť
- súťaživosť
- priateľský prístup
- skúsenosti s predajom výhodou, nie podmienkou
-> ostatné vás naučíme

Ak vás ponuka zaujala, pošlite svoj životopis s profilovou fotografiou a očakávajte pozvanie na pracovný pohovor. Budeme radi, ak spolu so životopisom pošlete aj svoj motivačný list a dôvod, prečo by sme si mali vybrať práve vás.

Radi upresníme a zodpovieme vaše ďalšie otázky k pracovnej pozícií priamo na pracovnom pohovore.

Ponúkame:
- prácu pre prestížnu a významnú značku elektroniky
- motivačný bonusový systém
- preplácané školenia od klienta
- výhody a benefity za dobre odvedenú prácu
- možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

- V prípade záujmu pošlite svoj životopis s fotografiou.
- Motivačný list nie je podmienkou, ale výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, reklama výhodou

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

- prax ako predajca vítaná, no nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme:
- komunikatívnych, extrovertných pozitívne naladených ľudí
- práca vás musí baviť a zároveň za ňu očakávate adekvátne finančné ohodnotenie

Spoločnosť max.business, s.r.o. je česko - slovenská BTL agentúra so silnym know-how a s 20-ročnou históriou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov