Pridať inzerát

Disponent námornej prepravy / Ocean Freight Operator

MAURICE WARD & Co, s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacod 1400 EUR/mesiac (v závislosti od skúseností kandidáta) + kvartálne odmeny
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie a realizácia námorných prepráv pre zákazníkov a zahraničných agentov
- Príjem a spracovanie cenových dopytov
- Sledovanie a kontrola priebehu prepravy
- Riešenie reklamácií
- Zodpovednosť za fakturáciu a kontrolu nákladov
- Zodpovednosť za archiváciu obchodných prípadov, vrátane príslušných dokumentov
- Rozhodovanie o spôsobe vykonania dopravy s ohľadom na požiadavky zákazníka

- Osobnostný rast vo všetkých druhoch prepráv
- Možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia
- Multisport karta
- Pitný režim, káva, čaj
- Notebook
- Mobilný telefón
- Home office
- Teambuildingy

Ďakujeme všetkým záujemcom za reakciu na našu pracovnú ponuku a zároveň by sme vás chceli informovať, že budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti z oblasti prepráv alebo logistiky
- Skúsenosti z oblasti námorných prepráv výhodou
- Organizačné schopnosti
- Odolnosť voči stresu
- Racionálne myslenie
- Komunikačné a negociačné zručnosti
- Aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- Samostatnosť, zodpovednosť
- Ochota a schopnosť pracovať v tíme

Maurice Ward Group poskytuje služby globálnej nákladnej prepravy, skladovania, logistiky a colného odbavenia od roku 1968. Pre uspokojenie svojich zákazníkov ponúkame komplexné riešenia správy dodávateľského reťazca. Od zadania objednávky u výrobcu až po doručenie k cieľovému zákazníkovi. Naša individuálna obchodná kultúra a inovatívne myslenie napomáhajú zvyšovať konkurencieschopnosť našich klientov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov