Pridať inzerát

Montér, montážnik nábytku

Matúš Eliáš

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacMzda je úkolová. Ako príklad cena za montáž kuchyne je na dohode podľa náročnosti a veľkosti danej zákazky , reálne jedna kuch linka sa montuje cca 2 až 3 dni a následne sa ide na ďalšie zákazky . V priemere viete zarobit od 1200 do 3000 mesačne všetko záleží od Vašej šikovnosti.
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montovanie už hotových dielov u zákazníka , venujeme sa montovaním kuch liniek, vstavaných skríň , komplet realizácia byt,dom, kanc priestor…. Montáž podľa výkresovej dokumentácií. Montáž sa vykonáva priamo u zákazníka.

Firemné zľavy na materiál, spotrebiče atd.
Ponúkame špičkové náradie,
Dodávka na firemné účely
Pravidelný teambuilding
Priateľsky kolektív.
Žiadna príprava na dielni rezanie skladanie všetko máte pripravené u zákazníka kde to už len montujete.

Pre viac info treba volať na uvedené tel.číslo kde sa dohodneme na ďalšej spolupráci. Prosím volať do 17 hod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Stolár,montážnik, montér, nabýtkar

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme ľudí do nášho týmu na montáže nábytku, človeka, ktorý má chuť pracovať. Odborníka na montáže. Zakladáme si na kvalite, čistote, profesionalite a príjemnom vystupovaní. Niekoho kto vie čo je utahovačka a vie samostatne rozmýšľať. Sme otvorení aj partiám ktoré robia spolu.

Ako Dreamterior sa zaoberáme výrobou nábytku na mieru.
⁃ Byty
⁃ Domy
⁃ Obchodné priestory
Ponúkame komplexne riešenie od grafickej vizualizácie až po samotnú realizáciu u klienta. Každého klienta si vážime a preto ku každému pristupujeme individuálne. Ku práci pristupujeme zodpovedne a usilovne.Pracujeme s najmodernejšími CNC strojmi s chirurgickou presnosťou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov