Pridať inzerát

Trade Execution Manažér

MATTONI 1873

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000 EUR/mesiacUvedená mzda predstavuje minimálnu základnú mzdu na pozícií. K základnej mzde prislúcha variabilná zložka. Finálne ponúknutá základná mzda a celkový možný hrubý zárobok budú predstavené uchádzačom na osobnom stretnutí.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti z oblasti obchodu alebo trade marketingu a baví ťa posúvať veci vpred? Hľadáme medzi nás iniciatívneho kolegu alebo kolegyňu, ktorý / ktorá nám pomôže v pokračujúcom prepájaní oddelení v spoločnosti Mattoni 1873.
Ak si pripravený / pripravená rozvíjať proces prípravy, exekúcie a vyhodnocovania trade marketingových aktivít a ak ťa baví spolupráca s rôznymi oddeleniami, tak je táto ponuka ako šitá pre teba a daj nám o sebe vedieť!

Pridaj sa k nášmu tímu a prispej k viditeľnosti našich značiek na Slovenskom trhu.

Pozícia Trade Execution Manažér bude mať tieto právomoci a zodpovednosti:

•Spolupráca a aktívne prepájanie oddelení Sales -Trade Marketing- Marketing
•Riadenie exekúcie TMK aktivít (Inovácie, TMA, 2nd pozície) od plánovania, zladenia oddelení po realizáciu aktivít. Úrovne - ročné plánovanie, kvadrimestrálne aktivity, mesačné priority
•Analýza zrealizovaných aktivít prepájaním dostupných zdrojov a informácií z rôznych oddelení
•Participácia na vybraných mítingoch a projektoch
•Príprava a vedenie zverených mítingov a projektov
•Spolupráca na zadaniach s partnerskými oddeleniami (Category management, logistika, plánovanie...)
•Na základe analýz a ponaučení, navrhovať zlepšenia, zvyšovať efektivitu plánovaných aktivít a dopad aktivít na celofiremné výsledky
•Spolupráca s kanálovými Trade Marketing Manažérmi na procese tvorby a zlepšovania kanálovej stratégie
•Monitoring konkurenčného prostredia a realizovaných TMK aktivít / inovácií. Monitoring trendov na trhu v spotrebiteľskom správaní.
•Realizácia a riadenie iných zverených zadaní
•Kontextuálna práca s dátami je výhoda (trhová dáta Nielsen, kategórie, značky, interné predaje

•Práca na trvalý pracovný pomer v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
•Pracovný pomer na dobu neurčitú
•BENEFIT PLUS - benefity podľa vlastného výberu v hodnote 240 € / ročne
•Služobné vozidlo aj na súkromné účely
•Multisport karta
•Zľavy u partnerov
•Životné a úrazové poistenie METLIFE
•Možnosť vzdelávania a kariérneho rozvoja
•Teambuildingové a neformálne aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Kontextuálna práca s dátami je výhoda (trhová dáta Nielsen, kategórie, značky, interné predaje

Našim poslaním je prinášať ľuďom do života osvieženie. Sme rodinná firma s viac ako 140ročnou tradíciou, vybudovaná na skvelých značkách, rešpekte a lokálnom prístupe. Staňte sa súčasťou stredoeurópskej jednotky na trhu nealkoholických nápojov.

Naše značky - napr. Mattoni, Magnesia, Dobrá voda, pochádzajú z najkvalitnejších prírodných zdrojov. Starostlivo si vyberáme licenčné značky (Granini, Yo, Schweppes) do nášho portfólia, aby sme kvalitou a chuťou uspokojili všetkých náročných spotrebiteľov.
Do nášho portfólia najnovšie pribudli i značky Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Lipton Ice Tea, Rockstar, Gatorade a snacky značky Lay´s.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov