Pridať inzerát

HR Generalist

MATTONI 1873

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Malacky
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 400 EUR/mesiacUvedená mzda predstavuje minimálne finančné ohodnotenie na danej pozícií. Finálne ponúknutá mzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom dynamickom HR tíme ponúkame pozíciu HR Generalist, ktorej hlavnými cieľom je pokryť oblasti:

RECRUITING:
-včasné obsadzovanie voľných pracovných pozícií vhodnými internými alebo externými kandidátmi
-zodpovednosť za celý výberový proces (inzercia, správa databázy, komunikácia s hiring manažérom, organizácia a účasť na stretnutiach s kandidátmi, odpovede a ponuky uchádzačom, onboarding)
- správa Refferal programu

ADMINISTRATÍVA:
- hlavný administrátor interného HR systému SuccessFactors
- administrácia benefitov

Pozícia HR Generalist sa ďalej zapája aj do iných zaujímavých HR projektov či oblastí ako napríklad:
-INTERNÁ KOMUNIKÁCIA
-EMPLOYEE ENGAGEMENT
-EMPLOYER BRANDING
-HR BUSINESS PARTNERING
-LEARNING & DEVELOPMENT
Na našej pozícií ponúkame možnosť si z vyššie uvedených oblastí vybrať čomu sa chcete prioritne venovať a vyskladať si tak zvyšok svojej náplne práce.

- práca na trvalý pracovný pomer v profesionálnom a dynamickom tíme
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- benefity formou Cafeterie karty - kredit na nákup služieb v hodnote 240 € / rok
- životné a úrazové poistenie
- pitný režim zabezpečený z portfólia spoločnosti
- možnosť home office
- teambuildingové aktivity a firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

HR

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti HR / recruitingu min. 2 roky
- samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť a
organizačné schopnosti
- proaktívny prístup k práci a k zamestnancom

Našim poslaním je prinášať ľuďom do života osvieženie. Sme rodinná firma s viac ako 140ročnou tradíciou, vybudovaná na skvelých značkách, rešpekte a lokálnom prístupe. Staňte sa súčasťou stredoeurópskej jednotky na trhu nealkoholických nápojov.

Naše značky - napr. Mattoni, Magnesia, Dobrá voda, pochádzajú z najkvalitnejších prírodných zdrojov. Starostlivo si vyberáme licenčné značky (Granini, Yo, Schweppes) do nášho portfólia, aby sme kvalitou a chuťou uspokojili všetkých náročných spotrebiteľov.
Do nášho portfólia najnovšie pribudli i značky Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Lipton Ice Tea, Rockstar, Gatorade a snacky značky Lay´s.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov