Senior obchodný zástupca (Hunter) - HoReCa - Nitriansky kraj

MATTONI 1873

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiaczákladná mzda od 1.100 € + výkonnostné bonusy ( výška základnej mzdy sa bude odvíjať od skúseností kandidáta; konkrétna výška bonusov a celkového možného hrubého zárobku bude upresnená uchádzačom na osobnom stretnutí)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávať obchodné príležitosti a otvárať spoluprácu s novými HoReCa zákazníkmi vo zverenom regióne, okresy: Nitra, Šala, Galanta, Komárno, Trenčín
- Rokovať so zákazníkmi, dohadovať obchodné podmienky a uzatvárať obchodné zmluvy v súlade so stratégiou spoločnosti
- Starostlivosť o zverených existujúcich zákazníkov - TOP 20
- Dosahovať ročné ciele
- Efektívne umiestňovať naše zariadenia a materiál na podporu predaja

- Práca na trvalý pracovný pomer v profesionálnom a dynamickom tíme
- Príspevok na stravovanie vo forme gastro lístkov + pitný režim
- Služobný automobil k dispozícií aj na súkromné účely
- Zaujímavé finančné ohodnotenie a systém bonusov
- CAFETERIA karta - ročný kredit vo výške 240 € na nákup tovaru a služieb podľa Vášho
výberu
- Možnosť ďalšieho vzdelávania
- Multisport karta
- Životné a úrazové poistenie hradené zamestnávateľom

V prípade záujmu o túto pozíciu,nám pošlite Váš aktuálny životopis. Za účelom osobného stretnutia budeme vybraných udchádzačov kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Minimálne 1 ročná prax v obchode v segmente HORECA je PODMIENKOU!!!
- Komunikačné a prezentačné zručnosti
- Analytické myslenie pri riešení problémov
- Tímový hráč
- Preferujeme uchádzača s bydliskom v rámci zvereného regiónu

Našim poslaním je prinášať ľuďom do života osvieženie. Sme rodinná firma s viac ako 140ročnou tradíciou, vybudovaná na skvelých značkách, rešpekte a lokálnom prístupe. Staňte sa súčasťou stredoeurópskej jednotky na trhu nealkoholických nápojov.

Naše značky - napr. Mattoni, Magnesia, Dobrá voda, pochádzajú z najkvalitnejších prírodných zdrojov. Starostlivo si vyberáme licenčné značky (Granini, Yo, Schweppes) do nášho portfólia, aby sme kvalitou a chuťou uspokojili všetkých náročných spotrebiteľov.
Do nášho portfólia najnovšie pribudli i značky Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Lipton Ice Tea, Rockstar, Gatorade a snacky značky Lay´s.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KMV BEV SK s.r.o
Nádražná 534
901 01 Malacky