Pridať inzerát

CNC operátor - ohraňovací lis

Mateso s. r. o.

  • Miesto práce: Robotnícka 2136/72, Považská Bystrica-Strojárne
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 100 EUR/mesiacHrubá mzda 1100€ a viac v závislosti od skúseností, kvality a výkonu. Preplácanie nadčasov nad rámec ZP (sob.+50%, ned.+100%) Plus mesačné odmeny , letná a vianočná odmena.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ohýbanie plechov o hrúbke 1,5 až 5 mm, častí potravinárskych a iných strojov prevažne z nehrdzavejúcej ocele, samostatne podľa výkresovej dokumentácie.
Obsluha a údržba nového CNC ohraňovacieho lisu ERMAKSAN 175 t / 3100 mm, pneumatické upínanie horného nástroja.
Programovanie v systéme DELEM DA66T s LCD dotykovou obrazovkou.
Zákazková výroba.
Dvojzmenná prevádzka.

Zaujímavá práca pre špecialistov
Menší pracovný kolektív.
Čisté prac. prostredie.
Možnosť profesionálneho rastu.
Peniaze vždy na čas.

Vaše profesijné životopisy v slovenskom jazyku a motivačný list zasielajte na email: jstefanko@mateso.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

3
5

Výborná znalosť čítania strojárskych výkresov.
Prax s obsluhou CNC lisu v zákazkovej výrobe nutná.
Spoľahlivosť, čestnosť, precíznosť a časová flexibilita.

Strojárska výrobno obchodná spoločnosť zameraná na výrobu nerezových častí strojov a liniek , pre potravinársky, baliaci a konzervárenský priemysel.
Jedná sa o zákazkovú výrobu obrábaných dielov a zváraných konštrukcií pre zahraničných odberateľov.
Spoločnosť bola založená v roku 2011 a má výhradne slovenských majiteľov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mateso s.r.o.
Robotnícka 2136/72
01701 Považská Bystrica