Pridať inzerát

Mzdová účtovníčka/mzdový účtovník

Materiálovotechnologická fakulta STU so sídlom v Trnave

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jána Bottu 2781/25, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacodmeny
  • Termín nástupu: 01.11.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatné zabezpečenie a spracovanie mzdovej agendy so zreteľom na špecifiká výpočtu miezd pre zamestnancov zapojených v projektoch podľa platných právnych predpisov
• Spracovanie mzdových štatistických výkazov
• Spracovanie podkladov pre tvorbu plánu rozpočtu a následné sledovanie čerpania mzdových prostriedkov
• Pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov
• Spracovanie výkazov pre sociálnu poisťovňu a zdravotné poisťovne, doplnkové dôchodkové správcovské spoločnosti
• Vyhotovenie mesačných prehľadov pre daňový úrad, vystavovanie potvrdení pre rôzne inštitúcie
• Vyhotovovanie evidenčných listov dôchodkového poistenia ( pracovné pomery, DOVP, DOPČ, DOBPŠ)
• Evidovanie a spracovávanie zrážok zo mzdy (stravné lístky, exekúcie a pod.)
• Archivovanie dokladov, evidencia a aktualizácia mzdových listov
• Aktualizácia údajov v IS.

Po ukončení skúšobnej doby príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, dovolenka vo výmere päť týždňov, vo výmere šiestich týždňov zamestnancovi, ktorý dovŕši do konca kalendárneho roka najmenej 33 rokov veku a zamestnancovi, ktorý sa trvale stará o dieťa, pružný pracovný čas, finančný príspevok na stravovanie, rekreačné príspevky a ďalšie benefity v zmysle uzatvorenej platnej Kolektívnej zmluvy.

Žiadosti do zamestnania spolu s profesijným životopisom – Europassom, zasielajte do 21.10.2022 na adresu : Materiálovotechnologická fakulta STU, Oddelenie personalistiky a právnych záležitostí, Ulica Jána Bottu č. 2781/25, 917 24 Trnava. Na pracovný pohor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Prax na pozícii/v oblasti

spracovania mzdovej agendy

Počet rokov praxe

3

• Znalosť súvisiacej legislatívy v oblasti sociálneho zabezpečenia, daní a pracovnoprávnych vzťahov
• Samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť analyzovať a riešiť problémy v rámci danej profesie
• Schopnosť prácovať v tíme
• Profesionálny prístup, dobrá organizácia pracovného času, flexibilita, dynamika a kreativita
• Znalosť anglického jazyka výhodou.

Sme jednou z fakúlt Slovenskej technickej univerzity a zameriavame sa na výchovu absolventov univerzitného typu, pre širokú oblasť priemyselnej, hlavne strojárskej výroby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov