Pridať inzerát

Finančný/á analytik/čka - controller

Matching s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacNástupná mzda sa pohybuje na úrovni od 2000 EUR brutto (jej finálna výška sa odvíja od skúseností kandidáta). Na pozícii dochádza k prehodnoteniu mzdy po skúšobnej lehote a následne po prvom roku pôsobenia.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, investičnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti private equity, hľadáme do malého core tímu v Bratislave nového kolegu na pozíciu Finančného analytika - Controllera. Aktuálny projekt nášho klienta, ktorému sa táto pozícia bude venovať je v oblasti strojárenskej výroby.

Medzi Vašimi úlohami a zodpovednosťami budú nasledovné činnosti:

• príprava reportov existujúcich projektov a KPI ukazovateľov
• tvorba a zavádzanie ratingových hodnotení partnerov spoločnosti
• zostavovanie finančných a výkonových analýz spoločnosti a navrhovanie odporúčaní pre majiteľov a manažment
• komunikácia s manažérmi jednotlivých oddelení
• komunikácia s finančnými a daňovými inštitúciami, poisťovňami a audítormi
• optimalizácia ekonomických parametrov zmlúv s partnermi spoločnosti
• metodické vedenie účtovníctva, kontrolingu a reportingu v dcérskych spoločnostiach
• zodpovednosť za správnosť vedenia daňových a štatistických výkazov
• analýza plánov hospodárenia projektoch
• hodnotenie investícií
• participácia na riadení a vyhľadávaní investičných aktivít
• príprava ad-hoc reportov a analýz podľa požiadaviek
• komunikácia a spracovanie podkladov pre banky
• benchmark analýzy trhu
• oceňovanie nových investičných príležitostí
• iné činnosti podľa pokynu nadriadeného

• profesionálny a príjemný pracovný tím
• moderné pracovné prostredie v historickom centre mesta
• konštantná možnosť rozvoja a v strednodobom horizonte aj postup na vyššiu pozíciu (pozícia CFO na jednom z aktívnych projektov spoločnosti)
• projektové odmeny
• participácia na riadení, vyhľadávaní a hodnotení investičných aktivít
• dovolenka nad rámec zákonníka práce
• podpora vzdelávania
• teambuildingové a športové aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je úspešná investičná spoločnosť pôsobiaca v oblasti private equity.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický smer (podnikové hospodárstvo, financie)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

• min. 3 roky skúseností v oblasti kontrolingu a/alebo finančných analýz
• znalosť MS Excel na pokročilej úrovni
• znalosť podvojného účtovníctva na pokročilej úrovni
• zmysel pre detail a analytické myslenie
• vysoká miera samostatnosti, schopnosť prebrať zodpovednosť
• záujem o oblasť financií, ochota učiť sa nové veci a rozvíjať sa osobnostne aj profesionálne
• kreativita pri riešení pracovných úloh
• vysoké pracovné nasadenie
• rozvinuté komunikačné zručnosti, profesionálna a efektívna komunikácia s internými aj externými partnermi
• tímovosť

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci