Pridať inzerát

HR Administrator & HR Business Partner s nemeckým jazykom

Matching s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 000 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy je orientačná - jej finálna podoba sa odvíja od Tvojich skúseností a kompetencie.
  • Termín nástupu: ASAP / dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú nadnárodnú spoločnosť LYRECO, jedného zo svetových lídrov v oblasti produktov pre kancelárie a pracoviská v B2B segmente, hľadáme šikovného nového kolegu.

Ako HR Administrator & Business Partner budeš pracovať v pohodovom People & Culture tíme, ktorý sa stará o zamestnancov zo 4 krajín: SK, CZ, AT, HU.

Tvojimi úlohami budú:

1. HR Administrator pre SK, CZ, AT

• Komplexná administratívna podpora HR oddelenia
• Dohľad nad spracovaním dochádzky a mzdovej agendy zamestnancov
• Podpora pri celom pracovnom cykle zamestnancov od nástupu, administratívna podpora pri adaptačnom procese nového zamestnanca, zmien v pracovnom pomere..
• HR Data & document management (práca vo Workday); príprava a aktualizácia pracovno – právnych dokumentov, zmlúv, dodatkov..
• Koordinácia 3 payroll spoločností (každá samostatne pre SK, CZ, AT) a intenzívna spolupráca s nimi
• Konzultácie so zamestnancami
• Zodpovednosť za BOZP a GDPR agendu
• Mesačný reporting a štatistiky

2. Business partner pre AT (20 FTE)
• Pre rakúskych kolegov budeš okrem HR Admin zastrešovať aj kompletnú starostlivosť ako HB Business Partner – recruitment, onboarding, L&D atď

• Okrem toho budeš mať možnosť sa zapájať do rôznych zaujímavých HR projektov a iniciatív

Miesto výkonu práce je kombinácia office v Pezinku a home office (cca 50:50).

• Dôraz na spokojnosť a neustály osobný a profesijný rozvoj zamestnancov
• Príspevky na odborné a jazykové vzdelávanie
• Príjemná atmosféra nielen v HR tíme
• Dovolenka navyše
• Rôzne športové a teambuildingové aktivity
• Talent akadémia
• Ocenenia pre najlepších zamestnancov
• Príspevky pre rodiny a pri jubileách
• Referral bonus
• Možnosť práce formou home office (max do 50% pracovného času)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Našim klientom je úspešná nadnárodná spoločnosť LYRECO - jeden zo svetových lídrov v oblasti produktov pre kancelárie a pracoviská v B2B segmente.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

• Min. 5 ročná prax na pozícii HR Administrator prípadne inej relevantnej HR pozícii (vítame aj skúsenosti generalistu zo stredne veľkej spoločnosti, ktorý sa stretol so všetkými HR procesmi)
• Dobrá orientácia v slovenskom Zákonníku práce
• Podmienkou je výborná znalosť nemčiny (dôležitá vzhľadom k zodpovednosti za AT zamestnancov a agendu) + dobrá znalosť angličtiny (je to korporátny jazyk spoločnosti)
• Ochota učiť sa nové veci, získavať nové poznatky
• Štruktúrovanosť a analytické myslenie, orientácia na detail
• Vynikajúce komunikačné zručnosti
• Priateľská osobnosť a tímový hráč

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci