Pridať inzerát

ERP Manager

Matching s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacZákladná mzda začína od 2500 EUR btt a odvíja sa od skúseností uchádzača. Ďalšou súčasťou mzdy sú diéty, odmeny, 13.+14.plat
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, nadnárodnú strojársku spoločnosť hľadáme kolegu na novovytvorenú pracovnú pozíciu. Ako ERP Managera Ťa čaká:

• Intenzívna spolupráca s rakúskymi kolegami – počas prvého roka budeš tráviť s nimi v Rakúsku cca 2-3 dni v týždni
• Zodpovednosť za podporu a rozvoj ERP – systému plánovania podnikových zdrojov
• Mapovanie obchodných a výrobných procesov v rámci IT systémov
• Analýza a optimalizácia procesov
• Špecifikácia IT požiadaviek
• Riadenie a spolupráca na rôznych projektoch vzťahujúcich sa k SK závodu ale aj v rámci skupiny
• Reporting

KOHO HĽADÁME?

• Si dobre zorientovaný v prevádzkových procesoch a ich mapovaní v softvérových systémoch
• Máš preukázateľné skúsenosti s ERP (SAP, MS Dynamics, Infor, atď.)
• Študoval si IT
• Pracoval/a si aspoň 3 roky vo výrobnej sfére – ideálne aj v automotive (ale nie je to podmienka) – napríklad na pozícii Aplikačný inžinier alebo ako SAP/ERP Špecialista
• Máš analytické myslenie, si kreatívny/a a vytrvalý/á
• Hovoríš aktívne po nemecky alebo po anglicky

• Zaujímavé úlohy a projekty v medzinárodnom tíme IT aplikácií
• 13. a 14.ty plat
• Flexibilný pracovný čas a možnosť home office
• Stabilné a dlhodobé zamestnanie
• Príjemný pracovný kolektív
• Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
• Ďalšie zaujímavé finančné aj nefinančné benefity

Ak máte záujem o pozíciu ERP Manager, pošlite nám svoj životopis na doleuvedenú mailovú adresu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať ohľadne osobného stretnutia budeme len uchádzačov napĺňajúcich požadované kritéria.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je nadnárodná strojárska spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci