Pridať inzerát

Personalista/HR asistent/skrátený týždenný úväzok

Masterwork Corp s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rybárska 2165/3, Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 730 - 830 EUR/mesiacskrátený pracovný úväzok: základná zložka mzdy od 730,00 EUR + mesačná variabilná zložka 10%-15%, nástupná mzda bude dojednaná individuálne na základe praxe a skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-nábor zamestnancov/recruitment
-spracovanie personálnej agendy/vznik/zmeny/skončenie pracovno-právneho vzťahu
-sledovanie priebehu pracovno-právneho vzťahu/plán zapracovania/skúšobná doba/ doba určitá
-prideľovanie čipových kariet do dochádzkového a stravovacieho systému
-zákonné školenia pre zamestnancov
-prieskumy spokojnosti zamestnancov
-participácia na sociálnom programe pre zamestnancov/firemný deň/vianočný večierok/ kultúrne a športové benefity pre zamestnancov
-aktívna komunikácia so zamestnancami
-práca na skrátený týždenný úväzok 25,0 hodín
-možnosť dohody začiatku pracovného času od 07:00 hod., 07:30 hod., 08:00 alebo 08:30 hod.

-práca v medzinárodnej spoločnosti
-odborný rast
-sociálne zázemie
-13. plat vo výške základnej mzdy pri dosiahnutí stanovených výsledkov
-služobný telefón, notebook
-v prípade mimoriadnych situácií možnosť práce z domu s pripojením VPN
-poskytovanie stravovania v priestoroch spoločnosti
-dochádzajúcim do Nového Mesta nad Váhom poskytujeme príspevok na cestovné vo výške 70% z celkových mesačných nákladov na dopravu

- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-znalosť Zákonníka práce podmienkou
-orientácia na trhu práce
-znalosť anglického jazyka alebo nemeckého jazyka výhodou
-samostatnosť, dôslednosť
-ochota spolupracovať
-záujem neustále sa vzdelávať

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou strojov, častí strojov a zariadení pre papierenský priemysel.
Vyrábame a montujeme linky na skladanie a lepenie papiera.
V strojnej výrobe vyrábame diely pre vlastnú montáž liniek, samostatné diely pre externých zákazníkov.
V mechanickej montáži a elektromontáži sa zaoberáme montážou strojových podskupín, montážou kompletných liniek a montážou strojov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
Tel.: +421327746301
E-mail: poslať životopis