Pridať inzerát

Sústružník kovov - klasický

Masterwork Corp s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rybárska 2165/3, Nové Mesto nad Váhom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 320 EUR/mesiaczákladná mzda 1100,00 EUR+variabilná zložka 10% až 20%+príspevok na dochádzku+13.plat
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zhotovovanie súčiastok z dodaného materiálu na základe výkresovej dokumentácie
-príprava stroja, upnutie obrobku
-výber a nastavenie náradia
-priebežná kontrola súčiastok a dodržanie požiadaviek výkresu
-klasický sústruh s digitálnym odmeriavaním
-dvojzmenná prevádzka, ranná a poobedná zmena
- v prípade potreby kandidáta zaškolíme !

-perspektívna práca v medzinárodnej spoločnosti
-dochádzajúcim do Nového Mesta nad Váhom poskytujeme príspevok na cestovné vo výške 70% z celkových mesačných nákladov na dopravu
-možná dohoda o úhrade časti nákladov na ubytovanie
-odborný rast, zaškolenie
-sociálne zázemie

-kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-manuálna zručnosť
-schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu
-samokontrola súčiastok
-schopnosť pracovať samostatne

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a montážou strojov, častí strojov a zariadení pre papierenský priemysel.
Vyrábame a montujeme linky na skladanie a lepenie papiera.
V strojnej výrobe vyrábame diely pre vlastnú montáž liniek, samostatné diely pre externých zákazníkov.
V mechanickej montáži a elektromontáži sa zaoberáme montážou strojových podskupín, montážou kompletných liniek a montážou strojov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Rybárska 2165/3
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: personálne oddelenie
Tel.: 0327746301, 0327746310
E-mail: poslať životopis