Pridať inzerát

Controller – finančný analytik junior

Mäspoma spol. s r.o.

  • Miesto práce: Mäspoma spol. s r.o., T. G. Masaryka, Zvolen
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac(uvedená čiastka predstavuje min.hodnotu mesačnej mzdy, výsledná hodnota bude závisieť od doby praxe a prac.skúseností uchádzača)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa controllingového systému a implementácia jeho nových funkcionalít
- analýza nákladov a participácia na návrhoch ich optimalizácie
- tvorba a vyhodnocovanie finančných plánov
- analýza dátových výstupov základného ERP a ich interpretácia
- analýza a kalkulácie návratnosti investičných projektov
- analýza a plánovanie cash-flow
- reporting a príprava prezentácií podľa požiadaviek nadriadeného a manažmentu
- reporting externým organizáciám (banky, leasingové spoločnosti, štátne inštitúcie,...)
- kalkulácie cien služieb a výrobkov
- príprava smerníc a pracovných postupov pre užívateľov controllingového systému spoločnosti
- zastupiteľnosť pracovnej funkcie Administrátor ERP v rozsahu nevyhnutnom na zabezpečenie chodu základných funkcií ERP a nadväzných softvérových produktov
- inventarizácia zásob a majetku spoločnosti
- účasť na významných IT projektoch spoločnosti, ich administrácia a zabezpečenie náväznosti na controlling spoločnosti

13-ty plat
stravné lístky nad rámec zákonnej povinnosti
zamestnanecké balíčky
príspevok zo Sociálneho fondu na šport, kultúrne podujatia, a pod.
mobilný telefón aj na súkromné účely
teambuildingový víkend

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické so zameraním na účtovníctvo a financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Mcrosoft Office - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - základy

Vodičský preukaz

B

- SAP výhodou
- analytické schopnosti, precíznosť, dôslednosť
- zmysel pre prácu v tíme
- organizačné schopnosti

Slovenská výrobno-obchodná spoločnosť, pôsobiaca na trhu 30 rokov, zaoberajúca sa výrobou a predajom korenín, koreniacich zmesí, sypkých a tekutých ochucovadiel, zavarovacích a želírovacích prípravkov. Zároveň sa zaoberá spracovaním a predajom prírodných čriev, potlačou umelých čriev a viacerými ďalšími činnosťami.

Adresa spoločnosti

T.G.Masaryka 955/8
960 01 Zvolen