Pridať inzerát

Vodič

MASO J+L, s.r.o.

  • Miesto práce: Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacnočné príplatky, po skúšobnej dobe mesačné odmeny
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príjem, výdaj tovaru, rozvoz konečnému zákazníkovi, starostlivosť o zverené motorové vozidlo, sanitácia
pracovná doba: ráno od 3:00 hod - do 11:00 hod.

stabilné zamestnanie, pracovná zmluva na 1 rok s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú,
soboty, nedele, sviatky voľné

Informácie o výberovom konaní

žiadosti zasielať mailom na: odbyt@masojl.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Požadujeme prax vo vedení motorového vozidla 5 rokov, z toho min. 3 roky s vedením dodávky,
spoľahlivosť, zodpovednosť za zverené hodnoty a motorové vozidlo.

MASO J+L, s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodom s mäsom a mäsovými výrobkami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Herlianska 20
040 14 Košice
www.masojl.sk