Pridať inzerát

Účtovný a finančný manažér/ka

MARVEL P.I. & T. spoločnosť s ručením obmedzeným Bardejov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Stöcklova 43, Bardejov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac- Možnosť zvýšenia mzdy po skúšobnej dobe a zvládnutí pracovnej náplne. - Ročné bonusy z dosiahnutých tržieb.
  • Termín nástupu: 01.03.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za vedenie účtovníctva v spoločnosti.
- Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo.
- Zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie v celej šírke finančného účtovníctva.
- Inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku.
- Vedenie skladového, mzdového a majetkového účtovníctva.
- Príprava štatistických výkazov a podkladov pre potreby auditu a daňového poradenstva.
- Spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy.
- Vypracovávanie daňových priznaní a vyhotovovanie hlásení o DPH.
- Spracovanie a vedenie komplexnej mzdovej agendy.
- Komunikovanie a príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, DDP.
- Spracovávanie a kontrola dochádzky.

- Školenia.
- Odmeny pri pracovných a životných jubileách.

Informácie o výberovom konaní

- Životopis prosím posielať na email.
- Vhodní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo; ekonómia a manažment

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ruský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet - Pokročilý
MRP účtovný program - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovník

Počet rokov praxe

6

- Analytické myslenie.
- Cieľavedomosť.
- Precíznosť (presnosť).
- Sebaistota.
- Spoľahlivosť.
- Vnútorná stabilita.

Obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá dodávkami tovarov, polotovarov a služieb v energetickom a ľahkom priemysle na trhoch východnéj Európy a Ázie.
Medzi hlavné aktivity spoločnosti patrí predaj elektrických servopohonov a prevodoviek určených na ovládanie priemyselných armatúr, používaných v tepelnej a atómovej energetike, ropnom a plynárenskom priemysle a iných odvetviach priemyslu.