Pridať inzerát

Senior accounting specialist

Martur Slovakia Automotive Seating and Interiors s. r. o.

  • Miesto práce: Prílohy, Zavar, Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000 EUR/mesiac13.plat
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie došlých faktúr
- príprava DPH priznania
- podpora pri zavádzaní SAP
- vystavovanie zákazníckych faktúr
- účasť na kontrolách a auditoch
- rekonsiliácia účtov
- účtovanie interných dokladov
- príprava podkladoch na mesačnú uzávierku a reporting
- participácia pri rozbehu nových produktov

13. plat
Možnosť kariérneho rastu pri účasti na nových projektoch

Bližšie informácie k voľnej pozícii sú na tel.čísle + 421918712085, email: [email protected]
Monika Vlčková

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo, Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP R/3 - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- Precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť, analytické myslenie

Martur Fompak International is an emerging trusted partner of the automotive manufacturers, supplying high quality seat systems, interior systems and textile products. With 23 plants, 4 R&D Centers and 6 Engineering Design offices in multiple locations, we support our customer success and international expansion by leading projects from design to production of cockpit key products to enrich the quality of life.

Our long history of positive and effective human resources management combined with our operational capacity provide us a set of beliefs, approaches and tools that we implement in the finest details of our business activities. In the light of our core values, we provide our employees an agile and engaging workplace where we encourage innovation, leadership, lifelong learning and initiatives which we believe are the main driver of our success.

Are you ready for a fresh challenge in a fast-growing company? Do you want to work in a multicultural environment in the automotive industry? If your answer is yes, join us now.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov