Pridať inzerát

Martinus hľadá brigádnikov do centrálneho skladu v Martine

Martinus, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.
  • Termín nástupu: september-december 2021
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Martinuse nám začínajú Vianoce už v septembri! Nie je to úžasné? :-) Tento rok bude vianočná sezóna aj pre nás veľmi výnimočná - prvýkrát ju zažijeme v našom novučičkom centrálnom sklade, kam sa v týchto dňoch sťahujeme. K tomuto nášmu vianočnému dobrodružstvu hľadáme šikovných brigádnikov, ktorí zapadnú do našej partie na (možno nielen) predvianočné obdobie!

Čo bude patriť k tvojim úlohám?
- Budeš pomáhať s vybavovaním a kompletizovaním objednávok v sklade
- Budeš kontrolovať, baliť, a expedovať zásielky, aby sa knižky dostali k našim zákazníkom včas a v poriadku
- Budeš mať možnosť sa zapojiť a prinášať nápady k ešte lepšiemu fungovaniu na novej Centrále
- Zaúčanie zvládne každý a už vo veľmi krátkom čase môžeš samostatne fungovať

Na čo sa môžeš tešiť?
- Férové ohodnotenie a priateľský kolektív sú samozrejmosťou
- Užiješ si zľavu na predvianočný nákup knižného a neknižného tovaru v Martinuse
- V predvianočnom období sa postaráme aj o tvoje chuťové poháriky a nájdeš u nás pravidelné občerstvenie
- Denne nabeháš po sklade aj 10 km, takže už nebudeš musieť investovať do fitka :-)

Ak si sa v tejto ponuke našiel/našla, predstav nám seba a svoje skúsenosti v krátkom motivačnom liste. Zároveň ti následne v potvrdzujúcom emaily príde krátky dotazník, prosíme Ťa o jeho vyplnenie.

Výberové konanie bude prebiehať nepretržite od septembra až do decembra 2021. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- spoľahlivosť je tvoje druhé meno :)
- si flexibilný, vieš si dobre plánovať čas a úlohy riešiť zodpovedne a samostatne
- máš schopnosť dobre zvládať nápor práce a zachovať si pritom úsmev na tvári
- si pohodový a komunikatívny človek
- nezľakneš sa manuálnej práce a neodradí ťa ani určitá dávka rutiny

Martinus a Foxford je veľká partia nadšených a sem-tam uletených ľudí s opakujúcimi sa diagnózami – knihomoľ či kávoľub. Spájame ľudí s knihami, aby v sebe rozvíjali to dobré: cez naše kamenné kníhkupectvá, kaviarne aj internetové obchody, na Slovensku i v Česku, kde patríme medzi najväčších kníhkupcov vôbec.

Veľkosť však nikdy nebola naším hlavným cieľom. Tým je byť najlepší pre našich zákazníkov, pre ľudí, s ktorými spolupracujeme a denno-denne prinášame tisícky malých i veľkých príbehov, ktoré robia ich deň krajším. Snívame o krajine, ktorá číta a a posúva sa vpred: my tomu chceme prispievať aj podporou čítania u mladých ľudí (projekt Krajina čitateľov), začínajúcich podnikateľov, mentorovaním start-upov či organizácií ako Dobrý Anjel či Slovenská debatná asociácia.

Našu prácu už ocenilo viacero organizácií:

- V rokoch 2014-2020 sme sa napríklad stali absolútnymi víťazmi prestížnej súťaže MasterCard Obchodník roka.
- Niekoľkokrát sme sa objavili v prvej päťke ocenených v súťaži Najatraktívnejší zamestnávateľ
- V roku 2012 sme získali hlavnú cenu v oceňovaní Via Bona Slovakia pre malé a stredné podniky za uplatňovanie princípov zodpovedného podnikania
- Náš CEO Mišo Meško sa objavil medzi finalistami súťaže EY podnikateľ roka 2011 a 2014 a je TREND TOP Manažér roka 2018
- V rokoch 2019 až 2021 sme získali prvenstvo v prieskume KPMG ako Zákaznícky najobľúbenejšia značka na Slovensku
- Naše marketingové kampane za uplynulé roky získali viacero klincov v celoslovenskej reklamne súťaži Zlatý klinec

Na toto všetko sme hrdí a vážime si to. V rámci našej hodnoty #stálelepší sa zároveň snažíme napredovať ďalej. Budeme radi, ak budeš chcieť byť súčasťou tejto našej cesty a pridáš sa k nám!

Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Martinus.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Bačová
E-mail: poslať životopis