Ponúkame prácu pre KUCHÁRA / ŠÉFKUCHÁRA do hotela Rezident Turčianske Teplice

MARTINA s.r.o.

  • Miesto práce: Hotel Rezident, Partizánska, Turčianske Teplice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude:
- pripravenie jedál podľa noriem našej ponuky (je vítané aj to, ak by si chcel prísť s niečím novým)
- budeš dbať na kvalitu, aby bolo práve tvoje jedlo to najlepšie, čo môže zákazník dostať
- udržíš si poriadok, čistotu, hygienu
- to posledné čo vyžadujeme je, aby si sa len zosúladil s nami a cítil sa u nás dobre.

Pracovná doba: Kuchár - od 7:30-20:00hod - 15 dní
Šéfkuchár - dohodou

- Ponúkame Ti prácu v stabilnej spoločnosti.
- Výhodné platové podmienky
- možnosť kariérneho rastu
- zamestnaneckú zľavu na prevádzke
- stravu
- ubytovanie priamo v hoteli

Svoje životopisy s priloženou fotografiou nám posielajte na kariera@hotelrezident.sk
Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu :)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hotelové, gastronómia, kuchár ( nie je podmienkou)

Počet rokov praxe

2

- pozitívny vzťah ku gastronómii
- zodpovednosť a spoľahlivosť, odolnosť voči stresu
- vyučenie v odbore veľkou výhodou
- prax v odbore minimálne 1-2 roky je potrebná

Spoločnosť MARTINA s.r.o., prevádzkuje rodinný hotel v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice od roku 2011. Zameriavame sa na poskytovanie kvalitných služieb pre klientov a zamestnancov.
Našou víziou je služby rozšíriť a preto náš tím rozširujeme o nových kolegov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Somolického 6/768
03901 Turčianske Teplice

Kontakt