Pridať inzerát

Manažér

Martin Oravec

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Topoľčany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 - 2 650 EUR/mesiacMzda: v závislostí od pozície
  • Termín nástupu: 3.1.2022
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MANAŽÉR - riadi a manažuje vlastnú pobočku - pobočky. Jeho hlavnou úlohou je rozvoj, školenie, zapracovanie ľudí a kontrola. Manažér sa zameriava na vedenie ľudí v praxi, posúvanie ich zručností a zastrešenie plynulého chodu a fungovania pobočky.

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- nadštandardné platové ohodnotenie
- bezplatné zaškolenie
- práca s inovatívnymi nástrojmi pri svojej práci
- možnosť kariérneho rastu
- životné skúsenosti od komunikácie, cez prácu s peniazmi, vedenie ľudí
- flexibilný pracovný čas
- neobmedzený plat
- možnosť firemných benefitov– dovolenka ( SR, Zahraničie) , telefón,

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy
MS Project - Základy
Používateľ MS Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené stredoškolské vzdelanie
- chuť na sebe pracovať
- flexibilitu pri učení nových pracovných
zručností

Martin Oravec sa pohybuje v oblasti sprostredkovania finančných služieb 11 rokov. Za 11 rokov má firma v správe 11.000 klientov, o ktorých sa stará 150 členný team ľudí, v 11 kamenných a ďalších 10 virtuálnych pobočkách. Za toto obdobie sme sprostredkovali 55 miliónov € v hypotekárnych úveroch - t.j. 1020 hypotekárnych úverov. Vzhľadom na zvýšený dopyt po finančných službách potrebujeme rozšíriť team ľudí o viaceré pracovné pozície.
Spolupráca so spoločnosťou OVB Allfinanz Slovakia

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov