Pridať inzerát

Obchodno - prevádzkový koordinátor / manažér

Martin Dental Center s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 000 EUR/mesiac= základná mzda, ktorá závisí od skúseností kandidáta + motivujúca variabilná zložka vo forme bonusov podľa plnenia strategických a predajných cieľov
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu rozrastajúcu sa zubnú kliniku Dr. Martin hľadáme na novotovorenú pobočku do Liptovského Mikuláša koordinátora alebo manažéra, ktorého úlohy budú:

- zodpovednosť za všetky procesy týkajúce sa chodu pobočky: prevádzkové, technické, obchodné a v spolupráci s HR oddelením aj personálne a zároveň dodržiavanie všetkých nastavených pracovných a strategických postupov
- vedenie celého chodu pobočky v súlade so stratégiou spoločnosti, prihliadanie na plnenie úloh jednotlivých oddelení (ambulancií: lekári, sestry, hygiena a pod.) na základe zadaní od Prevádzkového riaditeľa (COO)
- zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných cieľov, monitorovanie obchodných výsledkov a analyzovanie výnosov kliniky
- nadväzovanie a udržiavanie vzťahov s pacientmi a monitoring ich spokojnosti
- pravidelné konzultácie s pacientmi ohľadom liečby, liečebných plánov
- priama zodpovednosť za liečebné a predajné plány a celkové plnenie predaja
- plnenie úloh a zadaní od priameho nadriadeného
- pravidelný reporting

- zázemie modernej a stabilnej spoločnosti
- priestor na sebarealizáciu a možnosť prispieť k rastu a rozvoji spoločnosti
- moderné pracovné prostredie s rodinnou atmosférou a firemnou kultúrou podporujúcou zamestnancov, ich rozvoj a rast
- motivujúce finančné aj nefinančné benefity

Všetkým kandidátom ďakujeme za reakcie. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí vyhovujú uvedenému profilu. Výberové konanie bude prebiehať v dvoch až troch kolách, prvé bude prebiehať telefonickým screeningom alebo online pohovorom. Úspešní kandidáti z prvého kola následne absolvujú osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke, ekonomické výhodou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti s otváraním alebo vedením prevádzok pobočiek (zdravotníctvo nie je podmienkou)
- skúsenosti s vedením tímu výhodou
- skúsenosti v oblasti predaja
- zdravotné vzdelanie výhodou, nie podmienkou
- vysoká prozákaznícka orientácia a vynikajúce komunikačné zručnosti
- príjemné vystupovanie
- schopnosť efektívne riešiť problémy

Moderná a špičkovo vybavená stomatologická klinika s dlhoročnou tradíciou, skvelým a stále rastúcim kolektívom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov