Recepčná na zubnej klinike (Front Desk Representative) - Lehnice

Martin Dental Center s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lehnice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacHore je uvedená suma je iba základná mzda ku ktorej patrí ďalej aj variabilná časť + bonusové ohodnotenie. Výsledná mzda závisí od skúseností a seniority kandidáta.
  • Termín nástupu: ASAP / dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- osobný kontakt a komunikácia s pacientom: privítanie a prijímanie, starostlivosť o čakajúcich pacientov a pod.
- organizovanie chodu recepcie a vyšetrení: aktívna komunikácia s lekárom a ďalším odborným personálom
- práca s interným softwareom
- práca s pokladňou

- príjemné a moderné pracovné prostredie
- zaujímavý a motivujúci systém odmeňovania: základná mzda + variabilná časť + bonusy
- priateľský kolektív a neformálna firemná kultúra
- podpora vzdelávania formou rôznych školení
- záujem o zamestnanca a pomoc pri ich rozvoji
- teambuildingové akcie

Ďakujeme za prejavený záujem a Vami zaslané životopisy. Kontaktovať telefonicky na pohovor budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú čo najpresnejšie všetky uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- profesionálne vystupovanie
- vynikajúce komunikačné zručnosti
- motivácia pre prácu s ľuďmi
- organizačné schopnosti
- flexibilita - vedieť zareagovať na ad hoc situácie alebo požiadavky pacienta
- schopnosť riešiť problémy, vedieť okamžite zareagovať
- proklientsky prístup
- príjemný hlas

Moderná a špičkovo vybavená stomatologická klinika s dlhoročnou tradíciou, skvelým a stále rastúcim kolektívom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Ďurechová
E-mail: poslať životopis