Pridať inzerát

Pediatrická sestra / Pediatrický asistent

Martin Dental Center s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Antolská 4, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 400 EUR/mesiacUvedená mzda je základná časť ku ktorej prináleží zaujímavá variabilná zložka vyplácaná viac krát do roka. Viac info bude poskytnutých na pohovore. Finálna výška platu závisí od skúseností a seniority kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poskytovanie komplexnej starostlivosti o našich detských pacientov,
• Vedenie ošetrovateľskej dokumentácie o pacientovi
• Realizácia výkonov zodpovedajúcich dosiahnutej kvalifikácie, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

- práca na modernej a napredujúcej zubnej klinike
- zaujímavý odmeňovací systém: k fixnej mzde motivujúce mesačné ohodnotenie a 2 x ročne vyplácaný finančný bonus
- príjemná a podnetná atmosféra v super kolektíve
- teambuildingové akcie
- podpora v rozvoji a vzdelávaní zamestnancov

Ďakujeme za zaslanie vašich žiadostí a priložených životopisov. Pre zvýšený počet kandidátov, si Vás dovoľujeme informovať, že kontaktovať budeme len tých, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Detská sestra

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- profesionálny a proklientský prístup
- motivácia pre prácu na danej pozícii
- zmysel pre prácu v tíme
- lojalita
- zodpovednosť
- empatia

Moderná a špičkovo vybavená stomatologická klinika s dlhoročnou tradíciou, skvelým a stále rastúcim kolektívom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dr. Martin Dental Clinic
Antolská 4
85107 Bratislava