Pridať inzerát

Junior programátor

Martin Dental Center s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Antolská, Petržalka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiacKonečná mzda kandidáta závisí od jeho skúseností a bude definovaná na pohovore. K základnej mzde prináleží ďalej tiež finančný bonus 2x do roka vo forme letných a zimných odmien.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť, internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca na vývoji informačného systému in house na mieru zákazníka
- konzultácie a implementácia požiadaviek
- participácia na projektoch

Ďakujeme za zaslanie Vašich životopisov. Bližšie informácie k pracovnej ponuky budú upresnené vybraným kandidátom na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fakulta matematiky, fyziky a informatiky

Ostatné znalosti

SQL - základy

Počet rokov praxe

0

- výhodou znalosť komponentov Devexpress

Moderná a špičkovo vybavená stomatologická klinika s dlhoročnou tradíciou, skvelým a stále rastúcim kolektívom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Antolská 4
851 07 Bratislava