Pridať inzerát

Asistent manager pre Obchodnú skupinu

Martin Bestvina s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Račianska 77, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 600 EUR/mesiac- kvartálne a ročné odmeny
  • Termín nástupu: Júl/Jún 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- každodenné telefonovanie s našimi klientami
- servis a podpora poskytnutá našim klientom
- komplexná podpora pre lídra obchodnej skupiny
- príprava podkladov pre obchodné oddelenie
- evidencia a kontrola údajov v reportoch od obchodných zástupcov
- rozdeľovanie harmonogramu pre zamestnancov
- administratívne a organizačné činnosti - prijímanie návštev, príprava a zabezpečenie občerstvenia, prvotný kontakt s návštevami, preberanie a prepájanie telefonátov, e- mailová a poštová korešpondencia, práca s dokumentmi, príprava a zabezpečenie zasadacích miestností a iné
- spolupráca a podpora každodenného chodu obchodnej skupiny

- flexibilný pracovný čas
- kvartálne a ročné odmeny
- vzdelávací program priamo v spoločnosti hneď od nástupu
- zvýhodnené poistenie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
- možnosť bezplatného parkovania v blízkost pracoviska
- účasť na konferenciách a teambuildingoch
- kariérny rast

- Príležitosť pre profesijnú sebarealizáciu v úspešnej spoločnosti so stabilným zázemím, ktorá je súčasťou veľkej medzinárodnej skupiny
- Priateľské a tímové pracovné prostredie, ktoré je
orientované na výkon a kvalitu
- Zaujímavé mzdové ohodnotenie
- Zamestnanecké benefity
- Možnosť profesionálneho a kariérneho rastu pre
schopných a motivovaných ľudí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Obchod, Manažment, Administratíva

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

- organizačné zručnosti
výborný ,,time management''
- rýchla adaptácia do nového prostredia
- schopnosť určovať a rozlišovať priority
- dochvíľnosť a precíznosť
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- samostatnosť a otvorenosť
- chuť posúvať sa vpred

Spoločnosť spolupracuje na základe mandátnej zmluvy so spoločnosťou Allianz Slovenská poisťovňa, a.s..
Jej hlavnou úlohou je vyhľadávanie vhodných kandidátov na manažérske pozície s kompletným etablovaním a začlenením do štruktúry.

Adresa spoločnosti

Martin Bestvina s.r.o.
Racianska 77, Allianz SP
83102 Bratislava