Pridať inzerát

Montážnik do Nemecka s pracovnou nemčinou

MARTAUZ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž/spájanie kancelárskych kontajnerov na mieste u klienta jedná sa o spájanie stien,podláh a stropov na mieste (kontajnery dorazia na kamionoch, položia sa na základy a vašou úlohou bude spojiť a zakryť lištami podlahy,steny,stropy-montážne práce). Manuálna zručnosť nutná, prax nie je nutná. Nástup čím skôr. Turnusová práca 4+1 (dohoda možná), pracuje sa 10 hodín denne. Ubytovanie zabezpečené a hradené. Zálohy po prvom týždni možné, výplata každý mesiac načas. Práca v solídnej firme. Dohovoriť sa nemecky je podmienkou!

poskytnuté auto na montáž ku klientovi, ubytovanie zabezpečené, bývate vo vlastnej izbe sám so sociálnym zariadením, zdieľaná kuchyňa s kolegami. Stabilná práca počas celého roka. Ak sa cestuje ďalej, nedochádzate každý deň, ale v blízkosti stavby máte zabezpečené a zaplatené ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, remeselníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax je výhodou,nie podmienkou

manuálna zručnosť a dohovoriť sa nemecky, vlastné auto je podmienkou

Spoločnosť Martauz s.r.o. sa zaoberá stavebnou činnosťou na Slovensku, Rakúsku a v Nemecku. Stavby ciest, pomocné práce, búracie práce a montážne práce rôzneho druhu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci