Pridať inzerát

Vodič limuzíny

Marta Galisová - DUCKY & DUCK

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rodinná firma s luxusným vozovým parkom hľadá do rodiny (partie) nových vodičov.
Ponúkame minimálne 900 euro mesačne . Korektnú a priateľskú atmosféru a vzťahy. Náš nový parťák by mal hovoriť po anglicky alebo po nemecky, aby sa dohovoril s klientom. Mal by vedieť dobre a bezpečne riadiť auto a keď bude milý a príjemný človek radi ho k nám príjmeme. tel kontakt 0903 203 139 Marta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Skúsený vodič a prijemne kultivované vystupovanie

Rodinná prepravná spoločnosť so stredne veľkým vozovým parkom luxusných limuzín zameraná na prepravu osob. Máme radi rodinnú atmosféru. K našim pracovným partnerom sme korektní a priamy. U nás podanie ruky má váhu podpísaniu zmluvy. Hľadáme a spolupracujeme iba s ľudmi na tej istej vlnovej dĺžke.