Pridať inzerát

Predavač/ka-pokladník/čka v Záhradnom Centre

Marta Bartalosová Nádas - Trstín

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolný Štál
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 038 EUR/mesiac+ osobne ohodnotenie mesačne
  • Termín nástupu: ihned

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi privítame v našom kolektíve nových kolegov na pozíciu – Predavač/ka-pokladník/čka.

Hľadáme človeka s prijemným vystupovaním, ktorý má chuť do práce, ochotu pracovať v tíme, je komunikatívny, rád sa učí nové veci, myslí prakticky a je spoľahlivý.

Skúsenosti v oblasti obchodu sú vítané, nie sú však podmienkou.

Hlavnou pracovnou náplňou je predaj tovaru, obsluha a pomoc zákazníkom, práca s pokladňou, označovanie cien a doplnenie tovaru do regálov, starostlivosť o prevádzku, udržiavanie poriadku a dobrej atmosféry v predajni.

Znalosť PC výhodou.
Jazyky: Slovensky a Maďarsky

Pracovný čas: od 8:00 do 18:00.
Pracuje sa krátky (3 dni) a dlhy týždeň (4 dni).

Pri zodpovednom prístupe k práce ponúkame čistú mzdu vo výške 800€/mes., + osobne ohodnotenie mesačne.

V prípade záujmu svoj životopis zasielajte na mailovú adresu: seasons.mfe@gmail.com

Záhradné Centrum Seasons v Dolnom Štále sa zaoberá maloobchodným predajom záhradného sortimentu a rastlín.

+ krátky (3 dni) a dlhy týždeň (4 dni)
+ osobne ohodnotenie mesačne

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
Osobny pohovor.
životopis zasielajte na mailovú adresu: seasons.mfe@gmail.com

Kontaktne tel.:
+421 903 319 482
+421 31/5694191

Požiadavky na zamestnanca

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

-komunikácia (jednanie s ľuďmi)
-organizovanie a plánovanie práce;
-tímová práca;
-finančná a ekonomická gramotnosť;
-analyzovanie a riešenie problémov;

Záhradné Centrum Seasons Dolný Štál sa zaoberá maloobchodným predajom záhradného sortimentu a rastlín.