Pridať inzerát

Predavač/ka Vianočných setov Trenčín

Marsil Khalaf - JANETTE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gen. M. R. Štefánika 426, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,39 EUR/hod.4,5EUR NETTO, nástup již toto pondělí 6.12. Směny PO, ÚT, ST. Zbývá minimálně 9 pracovních dní a tedy minimálně 486 EUR.
  • Termín nástupu: 6.12.2021
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj - Drogéria a Kozmetika - Janette Beauty

V termíne od 6.12.2021 do 31.12.2021

Zháňame predavačky pre predaj Vianočných balíčkov na stánkoch v obchodných centrách v Trenčíně, OC MAX Trenčín.

Nejedná sa o predaj vonku, v zime. Ide o jednoduchý predaj darčekových Vianočných setov (mydlá, šampóny).

Smeny sú plánované podľa dohody. Pracovná doba od 9:00 do 21:00 hod.

Mzda: 4,5 Eur NETTO za hodinu

V prípade záujmu prosím o zaslanie Vášho životopisu s fotografiou na email.

Do predmetu e-mailu prosím napíšte názov preferovaného obchodného centra.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Společnost Janette Beauty s.r.o. je dceřinou značkou společnosti Marsil Khalaf - Janette, která působí na Českém a Slovenském trhu od roku 1992.

Výsledkem naší úspěšné práce jsou dlouholetá partnerství s velkoobchodními řetězci:

Tesco, Globus, Kaufland, Ahold supermarket a hypermarket, Makro a P.K. Solvent.

Jsme největším dodavatelem dárkových kosmetických balíčků.

Od roku 2018 se zabýváme i maloobchodním retailovým prodejem v obchodních centrech. A to ve Vánočním období.

Naše stánky se vyskytují ve více než 30 obchodních centrech po celé České republice.

Mezi naše významné partnery patří například Westfield Chodov Praha, Centrum Černý Most, OC Nový Smíchov, Atrium Flora Praha, VIVO Hostivař Praha, Galerie Vaňkovka Brno, Olympie Brno, Aupark Hradec Králové, Nová Karolina Ostrava, Šantovka Olomouc, Forum Ústí nad Labem a mnoho dalších.

Letos expandujeme na Slovenský trh.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov