Pridať inzerát

Junior Client Executive - Graduate

MARSH EUROPE - organizačná zložka Slovensko

  • Miesto práce: Laurinská 3, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš uplatnenie po ukončení štúdia? Absolvoval si vysokú školu v posledných 2 rokoch? Prípadne si študentom vysokej školy aspoň 2 roky? A chceš získavať praktické skúsenosti v oblasti poisťovníctva a riadenia rizík?
Neváhaj a začni si budovať kariéru v prestížnej a modernej medzinárodnej spoločnosti akou je MARSH.

Hľadáme príjemného, pozitívneho človeka do nášho tímu. Tvoja nová pozícia sa bude volať Junior Client Executive – Graduate a poskytne Ti príležitosť rozvíjať svoj talent a stať sa tak postupne profesionálom v oblasti poistenia korporátnych klientov.
K úspešnému zvládnutiu Tvojej novej práce budeš potrebovať trpezlivosť, vytrvalosť, samostatnosť i odhodlanie doťahovať veci do úspešného konca. Sme súčasťou americkej spoločnosti Marsh & McLennan Companies. Pri komunikácii s kolegami naprieč celou našou spoločnosťou budeš mať aj príležitosť rozvíjať svoju angličtinu.
Máme tu mladých energických kolegov, ale aj zanietených skúsených špecialistov. Ak Ťa zaujíma práca v kancelárii a aj stretávanie sa s klientami, pridaj sa k nám.

- odborné vzdelávanie a kariérny postup
- práca v príjemnom kolektíve v centre Bratislavy
- možnosť práce z domova
- služobný telefon a notebook
- stravenky v plnej výške
- flexibilná pracovná doba
- zaujímavé bonusové ohodnotenie
- 5 týždňov dovolenky
- ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené alebo prebiehajúce vysokoškolské vzdelanie (ideálne ekonomického zamerania, ale nie je podmienkou)
- proaktívny prístup a schopnosť pracovať samostatne
- flexibilita a ochota k vysokému pracovnému nasadeniu
- pracovitosť a ochota učiť sa nové veci
- networking / rozvíjanie vzťahov s obchodnými partnermi
- obchodné zameranie
- komunikatívnosť
- angličtina na úrovni B1
- vodičský preukaz skupiny B je výhodou
- znalosť MS Office

Spoločnosť Marsh je medzinárodný poisťovací maklér a poradca v riadení rizík s viac než 60 000 zamestnancami po celom svete. Z hľadiska transparentnosti a poskytovaní poradenstva pri výberu poistných produktov patrí k top firmám v obore. MARSH EUROPE – organizačná zložka Slovensko je súčasťou Marsh & McLennan Companies, zoskupenie MMC spoločností a predstavuje svetovú jednotku na poistnom trhu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov