Pridať inzerát

Obchodní zástupce - Trnava a okolí

Mars SR, kom. spol.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Trnavský kraj (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Od 1 100 EUR/měsíc
  • Termín nástupu: Ihned

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Mars SR, kom. spol. hledá novou kolegyni či nového kolegu na pozici Obchodního zástupce, který by měl na starosti region Trnava a okolí

Obchodní zástupce ve společnosti Mars SR, kom. spol.

· Zajišťuje permanentní dostupnost produktů ve svěřeném regionu podle platných merchandisingových pravidel

· Zajišťuje vystavení promočních aktivit u svěřených zákazníků

· Vyjednává a realizuje nadstandardní vystavení u svěřených zákazníků

· Řídí a rozvíjí externí spolupracovníky (MCHD agentury)

· Aktivně komunikuje s nadřízeným a kolegy v týmu

· Podává zpětnou vazbu o stavu svěřeného regionu

· Úzce spolupracuje s ostatními odděleními ve společnosti

Požadavky:

· Zapálení pro svou práci

· Řidičský průkaz skupiny B

· Ukončené středoškolské vzdělání

· Komunikativnost, samostatnost, odpovědnost

· Časová flexibilita

· Týmový hráč

· Znalost práce na PC

· Znalost trhu klíčových zákazníků výhodou

· Anglický jazyk výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

· Odpovídající platové ohodnocení, fixní plat & 20% bonus

· Práci ve stabilní mezinárodní společnosti, se značkami Snickers, Orbit, Pedigree, Whiskas a mnoho dalších

· Možnost kariérního a osobního růstu

· Firemní automobil a mobilní telefon i k osobnímu využití, tablet

· Slevy na firemní výrobky

· 5 týdnů dovolené, Sickdays

· Příspěvek penzijního připojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Obchodní činnost

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Společnost Mars SR, kom. spol. je součástí jedné z největších rodinných společností, která po celém světě zaměstnává více než 77 tisíc spolupracovníků. Mars Incorporated působí v šesti obchodních segmentech, kterými jsou péče o domácí mazlíčky, čokoláda, výrobky Wrigley, potraviny, nápoje a Symbioscience.
Naše výrobky, na jejichž prodeji se budete podílet, jsou známé po celém světě a mimořádnou popularitu získaly i na českém a slovenském trhu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců