Pridať inzerát

Obchodní zástupce - FMCG pro region Ružomberok, Námestovo

Mars Czech s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ružomberok
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1 000 - 1 100 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Mars SK kom. spol. hledá OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro region Ružomberok, Námestovo

Co budete mít v zodpovědnosti:

Zajištění permanentní dostupnosti našich produktů v regionu podle našich platných merchendisingových standardů.
Promoční aktivity
Vyjednávání a realizaci vystavení u našich zákazníků
Budete aktivně spolupracovat jak s Vaším nadřízeným tak s kolegy v týmu
Reporting ze svěřeného regionu (Ružomberok, Dolný Kubín, Tvrdošín, Námestovo)

Co od Vás čekáme?

Máte SŠ vzdělání, řidičský průkaz skupiny B
Máte zkušenosti z obdobné prodejní pozice - znalost tradičního trhu je velkou výhodou
Nebo máte zkušenost s vedením jednotek na obchodním trhu (retail), např. vedoucí/ manažer prodejny
Máte zkušenost s řízením zákazníků
Obchod je vám blízký a rádi komunikujete s lidmi
Jste týmový hráč
Domluvíte se anglicky (znalost na úrovni B1/B2)
Máte vztah k moderním technologiím /PC, práce s tabletem/

Co pro Vás máme my?

Práci ve stabilní mezinárodní společnosti, s prémiovými značkami (Snickers, Orbit, Pedigree, Whiskas, apod.)
Práci v sehraném týmu lidí
Možnost kariérního růstu a osobního rozvoje
Firemní automobil, mobilní telefon, tablet
Slevy na firemní výrobky
5 týdnů dovolené, sick days
Příspěvek na penzijní připojištění

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano