Pridať inzerát

Zvárač hliník MIG/TIG (EN 135/EN141), kúsok od Trenčína

MarkMont,s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Velčice, Chocholná - Velčice-Velčice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 12 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame stabilnú a hlavne dlhodobú prácu aj v týchto neistých časoch.

Zváranie hliníkových nádrží a iných výrobkov z hliníka. Olejové a palivové nádrže pre poľnohospodárske a pracovné stroje
Vstupná a výstupná kontrola, vizuálna kontrola zvarov, kontrola zvarovacích spojov, kontrola nádrží.
Zámočnícke práce, montážne práce, údržbárske a baliace práce.

Práca na ŽL, možnosť HPP.

Mzda:
12-14€/h SZČO

dohodou

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojársky priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Sme spoločnosť pôsobiaca v európskej únii v oblasti, zabezpečenia kompletných služieb, prenájmu pracovných síl.