Pridať inzerát

Zvárač EN 135 / Zámočník, okolie Košíc

MarkMont,s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice - okolie
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 10 EUR/hod.SZČO od 10€/h
  • Termín nástupu: ihneď alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre skúsených zváračov najlepšie (EN 135) a skúsených zámočníkov.
Ideálna kombinácia zvárač/zámočník v jednej osobe, nie však podmienkou.

ZVÁRAČ:
Potrebná EN 135, pred nástupom pracovná skúška 12mm plech stúpačka, prevarený koreň – výsledok cca do 1h.

ZÁMOČNÍK:
Výhodou Z- M1, - nutnosť ovládať výkresovú dokumentáciu. Zámočník by mal ovládať aj jednoduché zváranie, nie je to však podmienkou. Mal by ovládať rovnanie plameňom D-G3, možnosť zaučenia a urobenia preukazu.

Zvárajú sa hrubé materiály (priemyselné stroje, žeriavy a pod.).

Výhodná pracovná doba PON-PIA (06:00h-14:00h, 14:00h-22:00h)
Nadčasy po dohode, možnosť pracovať soboty, mesačne cca 40h nadčasov
Dlhodobé a stabilné zamestnanie
Práca na ŽL, možnosť práce na HPP
Ostatné benefity dohodou
Výhodné platové podmienky
Kariérny rast
Po dohode zabezpečené a hradené ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Ťažké strojárstvo.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

5

Sme spoločnosť pôsobiaca v európskej únii v oblasti, zabezpečenia kompletných služieb, prenájmu pracovných síl.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubomír Vyhinský
Tel.: +421910200442, +420608168135
E-mail: poslať životopis