Pridať inzerát

Media Manager

Marketing SZĽH, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiackonečná mzda závisí od skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: čím skôr

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Robiť média manažéra v hokejovom prostredí znamená:
- tvorba obsahu v textovej aj audiovizuálnej formy na komunikačné kanály SZĽH vrátane webu a sociálnych sietí
- monitorovanie projektov a aktivít SZĽH, editácia článkov externej redakcie a ich vydávanie na webovej stránke, nahadzovanie spravodajstva z tlačovej agentúry na web
- účasť na vybraných reprezentačných podujatiach v pozícii mediálneho manažéra pri národnom tíme a podpora každodennej bohatej operatívny a agendy mediálneho tímu SZĽH

Na čo sa môžeš tešiť:
- hokejové prostredie
- stravné nad rámec zákona
- pitný režim
- zľavový program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

žurnalistika a masmédiá, marketing

Počet rokov praxe

2

- nevyhnutným predpokladom uchádzača je prax v mediálnom prostredí, respektíve marketingu
- záujem o hokej
- skúsenosti s mediálnou či marketingovou komunikáciou v športovom odvetví
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku
- zodpovednosť, kreativita, spoľahlivosť a ochota prijať úlohy vzťahujúce sa na danú pozíciu

Marketing SZĽH je dcérska spoločnosť Slovenského zväzu ľadového hokeja, ktorej cieľom je budovať a rozvíjať meno spoločnosti aj slovenského hokeja ako takého. Aktívne sa stará o partnerov, sponzorov SZĽH, vytvára projekty a aktivity na podporu a popularizáciu tohto športu a tiež zabezpečuje komunikáciu s verejnosťou na úrovni PR a marketingu.