Pridať inzerát

Project Assistant so zameraním na konkurenčné spravodajstvo

MARKET VISION SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.na začiatok
  • Termín nástupu: 1.9.2020
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadám študenta VŠ so záujmom o autá a marketing. Bude mať na starosti našu on-line aplikáciu, zameranú na monitoring automobilového trhu na Slovensku.

Ak sa našim novým kolegom staneš práve ty, tvojou náplňou práce bude:

- pravidelné sledovanie sociálnych sietí a práca s nástrojmi na zber dát z tejto platformy,
- každodenný monitoring diania na automobilovom trhu,
- správa a napĺňanie internetovej aplikácie (práca v redakčnom systéme),
- príprava analýz a sumárov v slovenskom jazyku,
- participácia aj na iných projektoch v oblasti automotive,
- súvisiaca administratíva a reporting nadriadenému.

- Ide o stabilnú, dlhodobú a pravidelnú brigádu
- Získaš skúsenosti z oblasti marketingu a výskumu trhu
- Rozšíriš svoje znalosti a zlepšíš svoj prehľad o dianí na automobilovom trhu
- Dohodneme si flexibilný pracovný čas, aby vyhovoval tebe i nám
- Podľa potreby máš možnosť pracovať aj z domu (Home Office)
- V prípade záujmu môžeš mať Multisport kartičku
- Pracovať budeš v mladom kolektíve s rovesníkmi i skúsenými managermi
- Pravidelne robíme firemné akcie, raňajky i školenia
- Bezodný kávovar s chutnou kávičkou, lattečkom alebo cappuccinkom :)

V prípade, že spĺňaš vyššie uvedené kritériá, prosím, zašli mi životopis v slovenskom jazyku a prihoď pár vetičiek o sebe. Ďakujem a teším sa na prípadnú spoluprácu. :)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - pokročilý

- máš analytické a organizačné schopnosti,
- nájdeme u teba cit pre detail,
- máš záľubu v sociálnych sieťach,
- orientuješ sa v jednoduchých grafických nástrojoch,
- nemusíš mať pracovné skúsenosti, do všetkého ťa s úsmevom zaškolíme :)

Sme profesionálnou špecializovanou Market Intelligence agentúrou so stabilným zázemím a zároveň dlhodobou orientáciou na nepretržitý dynamický rast a rozvoj. Vážime si iniciatívu a osobný prínos, v rámci špecializovaných tímov zameraných na Customer Intelligence, Competitive Intelligence a Mystery Shopping aplikujeme moderné prístupy, inovácie, nové technológie a aktuálne trendy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ružová dolina 6
821 08 Bratislava