Pridať inzerát

Technik údržby- Dunajská Streda

Mark2 Corporation Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň:
• Údržbárske práce (elektro, voda, plyn, VZT a iné...)
• Údržba na dennej báze Pondelok - Piatok 8 hod. /deň
• Reporting cez PC na vedenie spoločnosti
• Koordinácia a dohľad nad dodávateľmi prevádzajúcich objednané revízie, opravy, servisy
• Vedenie prevádzkovej dokumentácie technických zariadení
• Kontrola a obsluha technologických zariadení (EPS, SHZ, Elektro, VZT, chladenie, vykurovanie,...)

Plat:
- 1 250 € /brutto na HPP/- Nástup

Požiadavky na zamestnanca:
• Samostatný elektrotechnik §22
• Práca s PC – základy (email, excel, word)
• Prax v obore technik údržby – technická správa budov
• Samostatnosť pri riešení zadaných úloh

Druh pracovného pomeru:
- HPP
- SZČO

Pracovná doba:
- Pondelok až Piatok
- Pracovať sa bude 8 hod. denne + pohotovosť mimo pracovný čas

Termín nástupu:
- Ihneď

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Inzerujúca spoločnosť

Adresa spoločnosti

Panenská 8
Bratislava