Pridať inzerát

Referent oddelenia e-shop

Marimex SK, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Rožňavská 17, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: IHNEĎ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca s ľuďmi? Dokážete na úrovni komunikovať prostredníctvom emailu, chatu, sociálnych sietí alebo telefónu? Zvládate prácu pri počítači a ste kreatívny? Žiadne zadanie pre Vás nie je problémom? Ak ste odpovedali na tieto otázky áno, tak je táto pozícia ako stvorená pre Vás.

- Prijímanie objednávok (e-mail, soc. siete, chat)
- Skúsenosť so správou sociálnych sietí
- Písomná podpora zákazníkom
- Spolupráca pri riešení reklamácií (podávanie písomných informácií)
- Úprava a oprava textov, obrázkov v e-shope
- Spracovanie analýz
- Vedenie databáz
- Aktívna komunikácia so skladom
- Výpomoc v predajni (tovaroznalectvo)
- Práca s RP

- práca u leadra vo svojom segmente (24 rokov na trhu),
- 13. plat podľa výsledkov spoločnosti,
- stravné lístky v hodnote 4€,
- zamestnanecké zľavy
- firemné akcie, preplatené športové aktivity a kultúrne akcie,
- zaškolenie a vzdelávanie,
- benefity vo forme darčekových poukážok,
- 3 dni voľna nad rámec (sick days).

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Strojopis - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- profesionálne a reprezentatívne vystupovanie
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita a dôslednosť pri plnení pracovných úloh
- komunikatívnosť, odolnosť voči stresu
- výborná znalosť slovenského jazyka a gramatiky
- organizačné schopnosti a zmysel pre detail
- anglický jazyk a vodičský preukaz výhodou, nie podmienkou

Sme spoločnosť MARIMEX SK, spol. s r. o. s dlhoročnou tradíciou v bazénovom segmente. Počas svojej existencie sme si vydobili významné postavenie na trhu v oblasti relaxácie a zábavy. Špecializujeme sa na predaj wellness produktov do domácnosti, marketov a pre veľkoobchod.

Aktuálne hľadáme vhodného kandidáta na voľnú pozíciu. Pozrite sa na naše ponuky práce, možno osloví práve Vás.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov