Pridať inzerát

Čašník/ čašníčka

MARIMAR, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Novozámocká 67, Nitra-Horné Krškany
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 EUR/hod.výška mzdy záleží od počtu rokok praxe, skúsenosti v danej oblasti a Vašej šikovnosti, ochoty a ústretovosti voči zákazníkom
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluhovanie zákazníkov
-dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí
-komplexná starostlivosť o zákazníka- poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov
-prijímanie objednávok od zákaníkov na rozvoz, či osobný odber
-kontrolovanie stavu gastronomického zariadenia, udržiavanie poriadku a čistoty
-práca s pokladňou, práca s hotovosťou, platobným terminálom
-vedenie evidencie

-8-hodinová pracovná doba
-jedlo na pracovisku bez doplatku
-nápoje zadarmo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy

Prax na pozícii/v oblasti

čašník

Počet rokov praxe

2

-spoľahlivosť
-zdvorilé a príjemné vystupovanie k zákazníkom
-zodpovedný prístup
-zmysel pre tímovú prácu
-komunikácia medzi sebou návzájom s dobrou náladou

V jednoduchosti je krása, túto frázu poznáme a vo Fabrike 67 sa s ňou stotožňujeme. Veríme, že technika prevedenia by mala slúžiť chuti a nie naopak. Okrem dobrého jedla počas Vašej obedňajšej prestávky u nás nájdete aj perfektné miesto na Vašu spoločenskú akciu. Sme otvorení všetkýcm druhom osláv ako sú svatby, krstiny, narodeniny, firemné a vianočné večierky. Kapacita reštaurácie je až 80 osôb. Vo Fabrike 67 robíme všetko, čo sa dá, aby sme vo Vás zanechali, či už počas Vašej obedňajšej prestávky alebo počas Vašej oslavy, či eventu skutočný kulinársky zážitok.

Adresa spoločnosti

Wilsonovo nábrežie 88
949 01 Nitra