Pridať inzerát

Upratovač(ka)

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hodonínska, Lamač
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 700 EUR/mesiac700 Eur (tarifný plat, osobné ohodnotenie, platová kompenzácia za sťažený výkon práce). Tabuľkové odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. Štruktúra platu sa vypočíta na základe Vašej praxe.
  • Termín nástupu: 01.07.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bežné upratovanie (podlahy, toalety, vysávanie, vynášanie smetných košov, zametanie chodníku pred budovou, dezinfikovanie priestorov, atď...).

Osobné ohodnotenie, odmeny na polročnej báze, platová kompenzácia za sťažený výkon práce, nárok na "stravné lístky" aj počas dovolenky, 5 dní voľna navyše, príspevok do 3. piliera, výplata vždy na čas do jedenásteho v mesiaci, možnosť platového rastu. Výhody a istoty stabilnej spoločnosti.

Z časového hľadiska budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2021 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

Ochota manuálne pracovať. Precíznosť a zmysel pre detail.

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy je mestskou príspevkovou organizáciou od roku 1991. Tento podnik s vyše 170 zamestnancami spravuje, udržiava a prevádzkuje 18 cintorínov a bratislavské krematórium.

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy zabezpečuje aj tzv. doplňujúce činnosti, ako pohrebné služby, prevoz zosnulých doma i v zahraničí, výrobu a predaj vencov, kvetinových výrobkov, predaj sakrálnych predmetov. Tu sa vedie aj digitálna evidencia hrobových, urnových a hrobkových miest vrátane grafického zobrazenia pohrebísk.

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy zabezpečuje ročne okolo 1 500 pohrebných obradov a 3 000 kremačných obradov v Krematóriu. Pohrebné a kremačné obrady vykonáva i pre súkromné pohrebné služby.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Šafárikovo námestie 3
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto