Pridať inzerát

Vodič pohrebného vozidla

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacTarifný plat + osobné ohodnotenie, platová kompenzácia za sťažený výkon, príplatok za zmennosť. Tabuľkové odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulácia so zosnulými, vývozy z bytov a a nemocníc. Prevoz zosnulých osôb, fyzická úprava zosnulých osôb.

Osobné ohodnotenie, príplatok za výkon, odmeny na polročnej báze, stravné lístky aj počas dovolenky, 5 dní voľna navyše, príspevok do 3. pilieru, výplata vždy do jedenásteho v mesiaci, možnosť platového rastu.

Z časového hľadiska budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Práca v trojzmennej prevádzke (nočné, víkendy, sviatky....).
Možnosť zvýšenia platu po skúšobnej dobe.
Preferujeme nástup čím skôr.
Tešíme sa na Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Minimálne dosiahnuté vzdelanie - maturita.

Slušné vystupovanie a empatia, fyzická zdatnosť, aktívny vodič.

VP skupiny C výhoda.

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy je mestskou príspevkovou organizáciou od roku 1991. Tento podnik s vyše 170 zamestnancami spravuje, udržiava a prevádzkuje 18 cintorínov a bratislavské krematórium.

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy zabezpečuje aj tzv. doplňujúce činnosti, ako pohrebné služby, prevoz zosnulých doma i v zahraničí, výrobu a predaj vencov, kvetinových výrobkov, predaj sakrálnych predmetov. Tu sa vedie aj digitálna evidencia hrobových, urnových a hrobkových miest vrátane grafického zobrazenia pohrebísk.

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy zabezpečuje ročne okolo 1 500 pohrebných obradov a 3 000 kremačných obradov v Krematóriu. Pohrebné a kremačné obrady vykonáva i pre súkromné pohrebné služby.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Šafárikovo námestie 3
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto