Vodič pohrebného vozidla - zastupovanie počas PN (s možnosťou dlhodobej spolupráce a zmeny pracovného pomeru na dobu neurčitú)

MARIANUM - Pohrebníctvo mesta Bratislavy

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacTarifný plat + osobné ohodnotenie, platová kompenzácia za sťažený výkon, príplatok za zmennosť. Tabuľkové odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. Š
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulácia so zosnulými, vývozy z bytov a a nemocníc. Prevoz zosnulých osôb.

Osobné ohodnotenie, príplatok za výkon, odmeny na polročnej báze, stravné lístky aj počas dovolenky, 5 dní voľna navyše, príspevok do 3. pilieru, výplata vždy do jedenásteho v mesiaci, možnosť platového rastu.

Z časového hľadiska budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Možnosť zvýšenia platu po skúšobnej dobe.
Preferujeme nástup čím skôr.
Tešíme sa na Váš životopis.
Zastupovanie počas PN, po vzájomnej spokojnosti možnosť predĺžiť pracovný pomer aj po skončení zastupovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Slušné vystupovanie a empatia, fyzická zdatnosť, aktívny vodič.

VP skupiny C výhoda.

Minimálne dosiahnuté vzdelanie - maturita.

Pohrebníctvo mesta Bratislavy

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Šafárikovo námestie 3
811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto